15 Ocak 2014

Turkcell Faturam Yüksek Geldi!

Kullanmış olduğum kontrol sende 400 paketi 25 tl'yi geçmezken 25 aralık 2013 tarihinde gelen fatura tutarı 40,40 tl'dir o ay içerisinde yapmış olduğum konuşmalar 279 dakikadır. Faturaya itiraz edip fazla alınan tutarın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. İade edilmediği taktirde faturanın neden yüksek geldiğinin tarafımca bilgilendirilmesini rica ediyorum.

Ali 37 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 17.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön