Turkcell Faturam Hep Yüksek Geliyor!

Sevim K. |

Uzun zamandır dikkat ediyorum ve faturam hep yüksek geliyor. Ayın 10 unda paketim başlıyor ve bugün 13 ü yani 3 gün içinde internet limitim bitmiş bu imkansız çünkü evde ev interneti var dışarda ise internet kullanmıyorum. Turkcell i iptal ettireceğim.Biz farkında olmadan bize bir sürü borç ödetiyorsunuz.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevim K.
  15 Mart
  17:31

  Cevabimiz beni tatmin etmedi. Benim anlayabilecegim sekilde aciklarsaniz sevinirim.. Daha once neden paket yetiyordu ve simdi İnternet kullanmadigim sadece 3 gun gibi kisa bir surede internet paketim bitti?

 • 15 Mart
  14:18

  Paket kapsamında alınan ve gönderilen (download ve upload edilen) data, Paket karşılığına denk gelen aylık mobil internet kullanımı miktarından düşmektedir.İnternet kullanım süresi üzerinden değil alınan ve gönderilen data üzerinden paketten düşüm olmaktadır.Müşterimiz kullanım detayları üzerinden de inceleme yapabilir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.