23 Nisan 2013

Turkcell Faturam Fazla Geldi!

Ah bu Turkcell yok mu? Beni zarara soktu durduk yere bir fatura stop özelliği olur bir ayda aylık fatura tutarımın 4 katı fatura geldi. böyle telekomünikasyon şirketi mi olur çağımız gerisinde bu duruma bir el atsınlar ve mağduriyetimin bir şekilde giderilmesini istiyorum bundan sonrada fatura bedeli aldığım dakikalarım bittiğinde görüşmelerim kesilsin bu nedir ki böyle ya? Taahhüdümün bitiminde hattı direk kapatacağım böyle anlayış olmaz!

Muhammet 85 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet 29 Nisan 2013

    Daha önce yüksek fatura talebi ile turkcelle şikayette bulunmuştum. şikayetim üzerine beni 23.04.2103 tarihinde arayıp, çözüm yolu olarak bir üst tarifeye geçerek fatura bedelimde %70 indirim yapılacağını söylediler. fakat güncel fatura tutarım ile ödenecek borç miktarına baktığımda bana söyledikleri tutarda indirim olmamış ve ayrıca yuvarlama farkını çıkardığımızda hemen hemen aynı fatura bedeli bana ödetilmek istenmektedir. turkcell bu sözünü tutmalı söylediği ile yaptığının aynı şeyler olmadığının farkına varmalıdır...

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön