Turkcell Faturalıya Geçtikten Sonra Mağdur Ediyor.

İslam G. |

Kontörlüden faturalıya geçtim rahat rahat konuşayım diye, bir sürü dakika, sms, internet 21 tl'ye verileceğini söylediler ama 21 tl hiç ödemedim hep daha fazla daha fazla. Neyse tamam ben limiti aşmışımdır ödedim. Fazla kullanmadığım bir ayda yine yüksek fatura geldi 21 tl nerede 50- 70 nerede? 70 tl'lik kontör alsam dünyayla 3 ay konuşurum ! TİM'e gittim dedim bana bu fatura fazla geliyor hattaki bütün paketleri iptal edelim 21 tl'yi de geçmesin dedim. 1 ay 21 tl veya 35 bunu da ödedim. Ondan sonra yine fırladı fatura ve bilgi gelmeye başladı 500 mb paketiniz yenilenecektir şu fiyata, ya kardeşim ben bunları iptal ettirdim ve 2-3 aydır kullanmadığım şeyi ödüyorum. TİM'den, çalışanlardan şikayetçiyim.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Personel Eksik Bilgilendirme Paket-Tarife İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  14:14

  Müşterimiz ile 28.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize 25.04.2014 tarihli faturası ve internet paketi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 23 Nisan
  13:29

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.