09 Ekim 2015

Turkcell Faturalı Hatta Geçişte Yaşanan Sorun!

08.10.2015 tarihinde faturalı hatta geçişim genel müdürlükten aradığını söyleyen kişi. Geçiş işlemi yapılmıştır 06.10.2015 tarihinde 25 liralık 500 dk, 1000 SMS, 2 GB net paketimi hiç kullanmadan faturalı hatta geçtiğimden dolayı paketimin öylece boşa gittiğini bu durumdan şikayetçi olduğumu paket tutarının gelecek ay ki faturadan düşülmesi için gereğini arz ederim.

Mustafa 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Ekim 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön