Turkcell Faturalı Hatta Geçiş Komedisi!

Zulfer C. |

18/10/2014 tarihinde Milas Bayiinizden 500 dk 2 GB içerikli faturalıya geçiş işlemimin gerçekleştirilmesi için başvuruda bulundum, 1 saat içinde tarifemin aktifleşeceği bilgisini aldım. 1 saat sonra baktığımda minik paket diye bir paketin aktifleştiğini, asıl başvurduğum tarifenin Kasım ayında aktifleşeceğini öğrendim.

Müşteri hizmetlerini arayıp şikayetimi ilettim bu kez tarifem hepsi bir arada'ya çevirildiğine dair mesaj aldım. Bugün bayiye başvurdum yine benzer hikayeler. Faturasız hatta nasıl bir sonraki hesap kesimi olur çözebilmiş değilim. Neyi, niye bekliyorum ve çalışanların bilgisizliği neden benim mağduriyetime sebep oluyor? Sorunumun hemen çözümlenmesini istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zulfer C.
  28 Ekim
  00:30

  Sorunum aynen devam ediyor,hala kesinlikle hiç bir onayımın olmadığı bir paket üyeliğim devam ediyor ve tarafıma bir bilgilendirme yapılmıyor.Üstüne üstlük bir de fatura yansıtılıyor. Bu fatura bedelinin de talep edilmesi durumunda konuyu tüketici hakem heyetine bildirmekten çekinmeyeceğim.
  Türkiye'nin iletişim devi diye geçinen bir firma,müşteriye sunduğu
  kampanya teklifini bile yerine getirmekten aciz.

 • 25 Ekim
  12:34

  Müşterimiz ile 25.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize tarifesi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 21 Ekim
  10:21

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.