Turkcell Faturalı Hatta Geçiş İşleminde Söylenenler Olmadı!

Elif K. |

1 Mayıs tarihinde faturalı tarifeye geçtim ve 500 dk, 1000 SMS, 3Gb+1Gb hediye + Bitmeyen yazılıp yollanması halinde gelecek olan paketin yarı 1,5 GB internet içeren paketi kabul ettim ve geçiş yaptım. Ancak ne 1GB hediye geldi üstüne üstlük bitmeyen kampanyası bitti ve bir bilgi mesajı gelmedi. Ben bana vadedilen 1 yıl 1 GB hediye kampanyamı talep ediyorum!

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif K.
  30 Haziran
  08:13

  Şikayetin sonuçlanması gibi bir durum olmadı! Müşteri memnuniyeti \"0\". Çekim gücünün iyi olması değil verdiği vaatleri yapıp yapmaması daha önemlidir bir müşteri için!

 • 04 Haziran
  12:39

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Haziran
  12:27

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.