10 Kasım 2015

Turkcell Faturalı Hatta Geçiş.

10.11.2015 tarihinde tarafıma sunulan eko paket teklifi ile faturalı tarifeye geçtim. İlk görüşmede teklif edilen tarifenin sınırlı tarife olmadığı tarafıma ibraz edilmedi. İkinci defa müşteri hizmetlerini aradığımda, "fatura akıllı" yazıp 2222' ye mesaj attığımda limitini aşmayan tarifeye geçeceğim söylendi.

Mesajı attıktan sonra tarifemin buna uygun olmadığı bilgisi geldi. Yani eksik ve yanlış bilgilendirme ile yıllardır kullandığım limitli tarifelerden şark kurnazlığı ile daha yüksek ücrete limitini aşan tarifeye geçirilerek mağdur edildim. Müşteri odaklı hizmet anlayışından, "ne pahasına olursa olsun kar arttıralım" anlayışına geçen tarafımı mağdur eden Turkcell'i kınıyorum.

Mustafa 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 11.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Akıllı Fatura Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön