30 Temmuz 2015

Turkcell Faturalı Hatta Geçiş.

81 yaşındaki dedem kontör yüklemek için Küçükyalı TİM'e gittiğinde kendisini tarifeli bir faturalı hatta çevirmişler. Haberimiz olmadığından ancak telefonu kapandığında öğrendik ki zaten kendisi neye evet dediğinin bilincinde değil. Şahsi olarak şikayet etmek istediğim tim çalışanının kim olduğunu da hatırlamadığından firma üzerinden şikayetimi bildiriyorum. Bu bence tam anlamıyla fırsatçılıktır. 81 yaşındaki bir adama gel seni bir tarifeye geçirelim ayda 30 küsur lira öde demek başka bir anlama gelmiyor. Dedem 3 ayda 20 lira yüklese yeter de artar bile bu tarife değişiklikleri neye göre yapılıyor çok merak ediyorum. Ayrıca 81 yaşındaki birinin onayı nasıl kabul edilir? İmza yetkisi bile yok!

Didem 85 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi03 Ağustos 2015

  Müşterimiz ile 03.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin bayi hakkındaki talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi30 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Didem30 Temmuz 2015

  Ayrıca bu işlemi gerçekleştiren personelin işlem numarasından kim olduğunun bulunmasını ve şahsi olarak ihtar almasını, ödediğim gereksiz bedellerin dedemin telefonuna dakika olarak yüklenmesini istiyorum. Böyle köklü firmalarda böyle küçük hesaplar yapılmasın lütfen. Bu mağduriyeti yaşayan hepinizin ailesinden biri olabilirdi.

 • Didem30 Temmuz 2015

  Dedeme yapılan bu fırsatçılığı düzeltmeye gittiğim şubede taahhüt süresinin dolmadığını, bu yüzden ve ayrıca birde açma kapama işlemi için ek bedel ödeyeceğimi söylediler. Bu fırsatçı personel yüzünden gereksiz yere bir sürü uğraştık, ek bedeller ödedik, dedem yalnız yaşadığı için ulaşamadık mağdur olduk. İşten izin alıp bu işlemler için onu da yanımda sürükleyerek vakit ve efor harcadım. Dava açsam kazanırım. Böyle yaşlı insanlardan yararalanmak böyle büyük bir markaya yakışır bir davranış değil. Ben ve ailem yıllardır Turkcell abonesiyiz. Bu personelleri marka ve çalışanlarınızın imajını zedelememesi için çalıştırmamanızı öneririm.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön