17 Eylül 2014

Turkcell Faturalı Hat Kapama!

Müşteri hizmetlerini aradım hat kapama işlemlerinin 10 günü bulduğunu söyledi. Yardımcı olmak adına bana 4 gb lık internet paketinizi iptal edelim kullandığınız mb başına ücret ödersiniz dedi, bende kabul ettim. 10 gün sonra aradığımda fatura çıkmadığını hattımında kapandığını söyledi. En son 47 liralık daha faturam varmış kabul etmedim ve konuşmaların dinlenmesini istedim.

Bu konuda ben hataylıymışım söylüyorlar şikayet dilekçeleri mi kapamışlar. Müşteri hizmeti bana şunu dedi efendim bir şikayet dilekçesi daha açarsam ben mağdur olurum dedi. Ben mağdur değilim sanki işin ilginç kısmı 5 gb lık paketi ben 25 liraya kullanıyordum.

Doğan 614 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 08.09.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Doğan17 Eylül 2014

    Bi aydır beri bu iş bu şekilde sürmek te lütfen en kısa sürede hallolmasını istiyorum

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön