01 Ekim 2015

Turkcell Faturalı Hat Kampanya Paket Yanıltması!

3 ay önce kontör almak için Turkcell'e girdim, bana özel bir kampanya ile faturalı hat alırsam 1000 SMS 500 dk konuşma ve 2 GB internet 29 TL'dediler ve aldım almaz olaydım, olur olmaz zamanlarda 3 aydır mesaj üstüne mesaj reklam falan derken ilk ay 30 TL ödedim sonra 39 derken bu ayda kampanyanız bitti, farklı bir kampanyaya geçtiğime dair mesaj geldi.

Müşteri desteğini arıyorum, otomatik konuşmadan başka bir şey yok, hani reklamlarda diyorlar ya böyle hizmet, şöyle hız şurada bile çeker, burada şöyle yapar falan hikaye ,Turkcell sınıfta kaldın V***'a geçmek farz oldu.

Sefer 71 Okunma

Cevaplar

 • Sefer31 Ekim 2015

  Turkcell çık artık hayatımdan. 30 liralık anlaşmalı hattım 3 ay boyunca artarak önce 50 lira sonra 70 liralara çıktı ısrarla hattımı kapatın diyorum sözleşmem bile yok kapatın şu hattımı müşteri hizmetlerinde hep bant kaydı Turkcell reklamı ve beş para etmez hizmet anlayışınız bıktırdı insanları kazıklamak sizin ilkeniz olmuş şikayetlere bakılırsa reklamlarınız bile işe yaramıyor artık

 • Sefer05 Ekim 2015

  3 ay önce kontör almak için Turkcell'e girdim bana özel bir kampanya ile faturalı hat alırsam 1000sms 500dk konuşma ve 2gb internet 29 TL'dediler ve aldım almaz olaydım, olur olmaz zamanlarda 3 aydır mesaj üstüne mesaj reklam falan derken ilk ay 30 TL ödedim sonra 39 derken bu ayda kampanyanız bitti farklı bir kampanyaya geçtiğime dair mesaj geldi müşteri desteğini arıyorum otomatik konuşmadan başka bir şey yok hani reklamlarda diyorlar ya böyle hizmet şöyle hız şurda bile çeker burada şöyle yapar falan hikaye Turkcell sınıfta kaldın Vodafone'a geçmek farz oldu. Şikayet var.com teşekkürler size.

 • Turkcell Temsilcisi02 Ekim 2015

  Müşterimiz ile 02.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayları hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön