19 Ağustos 2017

Turkcell Faturalı Hat GB'larım Çok Hızlı Bitiyor!

Yaklaşık 3 senedir Turkcell faturalı hat kullanıyorum. Neredeyse 2-3 ayda bir müşteri hizmetleriyle kavga ediyorum! Paketimde olan GB'larım olması gerekenden çok daha hızlı sürede bitiyor. Daha dün aldığım ek paket azaldığı uyarısını almadan bugün bitti. Lütfen gerekli makamlara duyurulur

Uğur 669 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, İnternet kotanızın çabuk bitmesi kullanımlarınıza bağlıdır. İnternet kullanımınızda alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veriler paketinizden düşer. Paket aşımında da yine alınan ve gönderilen veriler paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir. Tüm bu işlemlerin kullanım miktarı cihazınızda yüklü programların cihaz hızını yavaşlatıp/hızlandırması, girilen site ve indirilmek istenen içeriğe göre farklılıklar gösterebilir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön