Turkcell Faturalarım E-Posta Olarak Gönderilmiyor!

Filiz Ö. |

24 saat önce müşteri hizmetlerini aradım fatura bilgilerimin e-posta olarak adresime gönderilmesini istedim, uzun bir görüşmeden sonra işlemin yapıldığı bilgisi verildi ancak 24 saat geçmesine rağmen hala maillerimde görmeyince tekrar aradım uzun bir bekletmeden sonra tekrar tekrar aynı sorular soruldu. Sonuç olarak istediğim işlemin gerçekleştirilmediğini öğrendim ve sonuca ulaşamadan telefonu kapattım. Harcadığım dakikalarım da yanıma kar kaldı.

02/11/2014 ve 03/11/2014 tarihlerinde görüştüğüm müşteri temsilcilerinden harcadığım zamanım, istediğim sonuca ulaşamamam ve sinirlerimin bozulması nedeniyle şikayetçiyim, gerekirse o iki kişiye dava açmak istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  16:38

  Müşterimiz ile 12.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize fatura detayları hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Kasım
  09:43

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.