07 Mayıs 2013

Turkcell Faturaları Şişiriyor!

Ya ne biçim bir operatörmüş bu Turkcell ya! Hattı taşıdım kurtulamıyorum, adamların hattını bir ay kullanıp ayrıldım, faturaya 12 aylık telsiz kullanım ücreti yansıtıyorlar.Böyle şey olmaz ya!Müşteri temsilcisi arıyor, diyorum ki kullanmadığım hattın, kullanmadığım operatörüne neden telsiz vergisi ücreti ödeyeyim diyorum, inanılmaz lakayt bir şekilde aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorlar!

Bu alenen müşteriyi yanıltıp parasını almaktır, kullanmadığım bir hatta kullanmadığım Turkcell hattına telsiz ücreti filan ödemem! Acilen bu fatura düzeltilsin, yasal yollardan her türlü işlemi yapacağım. Turkcell nasıl bir kurum olduğunu gösterdi, protesto ediyorum!

Süleyman 69 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön