Turkcell Faturaları Hala Göndermedi!

Pelin A. |

Daha önce uzun bir süreç sonunda benden haksızca alınan paranın iadesini istemiştim. Kendi hatalarından kaynaklanan bir hatadan dolayı ödemediğim faturaların faizleri iade edilmedi. Ayrıca firma müşteri hizmetleri temsilcisinden Eylül 2012, Ekim 2012, Kasım 2012, Aralık 2012 ve Ocak 2013 dönemi faturalarını adresime göndermelerini istemiştim.

İlk isteğim dikkate alınmadığı için tekrar müşteri hizmetlerine ulaşmış, faturaların gönderileceğine dair bilgi almıştım. Bu zamana kadar hiçbir şekilde ilgilenilmedi ve faturalar gönderilmedi. Turkcell'in sürekli müşterilerini oyalamaya çalıştığını düşünüyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Haziran
  13:45

  Müşterimizi 14.06.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 14 Haziran
  11:50

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.