13 Ekim 2016

Turkcell Faturalardaki Tutarsızlık!

2004 yılından beri Turkcell kullanıcısıyım ve eski tabirle kontörlü olarak 3 - 4 ay öncesine kadar geldim. Her şey dahil tüm vergiler dahil fatura asım derdi yok diye tanıttıkları 15 TL'lık bir faturalı hatta geçiş yaptım. Her ay farklı fatura ödüyorum. Demin 16,5 TL ödedim. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ise her şey dahil değil, vergiler hariç, kuruşları sistem yuvarlama yaptığı için faturalarda küçük farklılıklar olabilirmiş. Paketi pazarlarken her türlü kelime oyununu kullanmışsınız anlaşılan. Yazıklar olsun başka bir şey demiyorum. 1 yıllık taahhüt dolsun da siz beni görürsünüz Turkcell'de.

Halit 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 18.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön