31 Ekim 2016

Turkcell Faturalandırmada Kendi Hatasını Tüketiciye Yansıtıyorlar!

20.06.2016'da hattım üzerinden almış olduğum 2 adet iPhone telefonun ücretini ilk faturaya yansıtmayı unutan Turkcell 1 adet normal ödeme aldıktan sonra geç başladıkları faturalandırmayı hem gecikme faizi uygulayıp hem de tek faturada 4 cihaz gibi yansıtmıştır.

Bunun için firmaya yapmış olduğum bildirimlerde doğru düzgün bir muhatap bulamadığım gibi Turkcell finansman bölümü tarafından aranacağım söylenip aranmamıştır. Kendi hatalarını tüketiciye yansıtıp hiçbir şey yapmamaktadırlar. Madem bir fatura atlandı taksit sürecini bir ay uzatırsın biter. Tüketicinin ödeme planlarını alt üst ederek tek fatura geçirmezsin. Bu da yetmezmiş gibi bir de gecikme faizi uyguluyorlar.

Özlem 167 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimizin BTK'ya yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön