Turkcell Faturalandırma Sorunu.

Ekrem Ç. |

Ben faturalı hat kullanıyorum ve benim fatura kesim tarihin her ayın 10'udur. Ben yurt dışına temelli gidiş nedeniyle hattımı ayın 9'unda hazır karta geçme talebinde bulundum. Bana 3 gün önceden gelmeniz gerekiyor diye söylendi yalnız bana faturalı hatta geçtiğimden beri hiçbir şekilde böyle bir bilgilendirilme yapılmadı ve hattım 12'sinde hazır karta geçti. Bana da bir aylık faturalandırılma çıkarıldı, haksız yere bir ayı iki gün içinde kullandığım için ödemem söyleniyor. Ben kullandığım miktarı öderim yalnız bir aylık faturayı ödemeyeceğimi beyan eder Turkcell'ide kınıyorum.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Şubat
  11:54

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 14.01.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 11 Şubat
  14:36

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.