21 Şubat 2013

Turkcell Faturadan Kurtulamıyorum!

Turkcell'den vergiler dahil 29 tl olan pakete faturalı hat üzerinden abone oldum kampanyada aylık ücret vergiler dahil 29 tl gözükmesine rağmen bir kere olsun 50 tl altında fatura ödemedim kullanmaya başlayalı 8 ay gibi bir süre oldu her ay 50tl küsür fatura yatırdım.

TV reklamlarına verdikleri paraları bizden fazlasıyla çıkartmaya çalışıyorlar 8 ay sonunda canıma tak etti geçen hafta başka bir operatöre geçtim bu seferde Turkcell bana 29 tl lik sözleşme süremin henüz dolmadığını ve sözleşme iptali para cezası keseceklerini bildiren mesaj attı bu ay içerisinde tüketici hakları mahkemesine başvurmayı düşünüyorum.

Esra 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizi 22.02.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön