09 Nisan 2013

Turkcell Faturadaki Ekstra Ücretler!

15 yıldır memnuniyetle kullandığım Turkcell hattımla ilgili 1-2 aydır firmanın agresif tavrı nedeni ile şikayetçiyim. Geçen ay babamın adına olan hattımı kendi adıma devrettirdim.Telsiz Ruhsat Yeni Abonelik Ücreti ve Telsiz Kullanım Aylık Taksidi adı altında iki ayrı ücret kesilmeye başlandı. Hadi birini anladık da yeni abone değilim ki yeni abonelere uygulanan ücret kesiliyor? Bunu da devir işlemi nedeniyle yaptıklarını söylüyorlar. Halbuki işlemi yapan kişi tamamen ücretsiz olduğunu söylemişti. Ayrıca 532 yi arayınca çıkan robot tam bir felaket. Derdimi anlatana kadar vazgeçtim şikayetimden. Amaçları da bu sanırım.

Oğuzhan 77 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan 09 Nisan 2013

    Değerli yetkili, 532'deki robotu aşamadığım için, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden zaten ulaştım, yarım saat gibi bir sürede derdimi anlattım ve devir işleminden dolayı kesildiği söylendi, o da benim telkinimle. Ben de tatmin olmadım, eleştirmek için buradan yazdım insanlar bilgilensin diye. Çünkü işlemimi yapan kişi bu bilgilendirmeyi sormama rağmen yapmadı bana. Ben de kandırılmış hissederek Turkcell'in agresif tavrını beğenmediğimi dile getirdim. Ben 1,57 TL ile fakirleşmem ama 35 milyon abonesi olan Turkcell ("Devlete dahi kesilse" ki bugüne kadar tarifenin içindeydi) bu meblağlarla zengin olabilir. Bu zamana kadar da benim adıma devlete yatırılıyordu diye bilgi veriliyordu. Şimdi yaptığı, esnafın fiyatı vitrine yazıp müşteri kasaya gidince yüzde 18 KDV eklemesine benziyor. Bu arada iki ayda 49 TL lik paketim olmasına rağmen 200 TL (paketimi aşmışım, normal) fatura ödedim koymadı ama şu 1,57 TL lik haksız kazanç koydu ve güvenimi sarstı açıkçası.

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön