Turkcell Faturada Toplu Vergi Alıyor.

Ahmet Deniz K. |

1 ay önce faturalı tarifemden memnun kalmadığım için hattımı hazır karta taşıdım en son kalan 1 faturamı ise hattımı taşıdıktan sonra ödeyecektim. Fakat faturamı ödemeye gittiğimde kullandığım paket tutarından 16 TL fazla bir miktar istediler, nedenini sorduğumda ise hazır karta geçince önümüzdeki 12 ayın iletişim vergisini topluca alındığını söylediler.

Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen asla boş müşteri temsilcisi olmadığı için daha sonra aramam söyleniyor. Şimdi ben kullanmadığım zamanın vergisini neden ödemek zorundayım? Herhangi bir taahhüt vermediğim halde önümüzdeki 12 ayın vergisi benden nasıl kesilebilir? Bu 12 ayın fatura tutarının faturamdan düşülmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  13:13

  Müşterimiz ile 24.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize 20.02.2015 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Mart
  09:15

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.