22 Mayıs 2014

Turkcell Faturada Haksızlık Yapıyor.

Turkcell gibi fatura hizmeti olan başka bir operatör görmedim bugüne kadar yaklaşık her ay 150-200 tl fatura ödemekteyim ve 4 senedir Turkcell kullanıcısıyım. İlk kez fatura detayıma baktığımda gördüm ki gerçekten haksızlık.

İnternet paketiniz bitti,konuşma dakikanız bitti, mesaj hakkınız bitti diyerek benden 150 tl fatura alıyorlar ama bu kullanımların bittiğine dair bana herhangi bir bildirim yapmıyorlar üstelik çağrı merkezlerini aradığımda da bana yardımcı olunmak yerine size akıllı fatura tanımlayalım ama bedeli su kadar gibi farklı meblağlar çıkartıyorlar. Bu konu hakkında fatura detaylarımla tüketici haklarına başvuruda bulunacağım.

Zuhal 130 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 23.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kullanım detayları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön