Turkcell Faturada Habersiz İndirim Sonra Bindirim.

Gürzap D. |

Ocak ayında 100 lira ön ödeme yaparak taahhütlü cihaz kampanyasına girdim. Şubat ayında fatura olması gerekenden 100 lira az geldi. Ön ödemeyle alakalı sandım. Martta ise 100 lira fazla geldi. Canlı destek servisiyle yazıştım konu hakkında net cevap veremedi. Kaç kez Turkcell'e yazdım henüz konuyla ilgili geri dönülmedi. Kendilerinden indirim talep etmedim. Bana sormadan da bindirim yapıyorlar faturaya. İnsanların harcama alışkanlıklarıyla oynama hakkınız yok. İndirimi de bindirimi de tek taraflı ve haber vermeden yapamazsınız.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gürzap D.
  24 Mart
  13:29

  Tatmin edici bir bilgi vermediler. Buraya yazdığım şeylerin aynısını söyleyip gerekli yerlere iletilecektir dediler. Sanki konuyu çözmüş gibi cevap yazıyorlar bir de buraya.

 • 24 Mart
  13:23

  Müşterimiz ile 24.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize ücretlendirme detayları hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 18 Mart
  15:51

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.