03 Şubat 2014

Turkcell Fatura Yüksek Geliyor!

Ben 1.5 aydır faturalı hat kullanıcısıyım. İlk ay fatura kesim tarihine yakın hattımı faturalıya çevirdiğim için, 9 tl gibi bir fiyat geldi. Fakat 15 tl altı faturaların 3 ayda bir faturalandırıldığı mesajı geldi bana. Buraya kadar her şey normal.

Bu ay faturam 30 tl gelmesi gerekirken, 46 tl geliyor, 9 tl önceki fatura eklense 39 tl yapar. Turkcell fazla kesim yapmayı çok seviyor. Turkcell sitesinden faturamı takip ediyorum, ekstra ücretli bir kullanımda yapmamışım.

Faturalı hattımı iptal ettirdim. Erken ettirdiğim için ek ücret alınmayacak dediler. Yani bu fazla kesim neden kaynaklanıyor? Şu ay faturayı ödediğim zaman ateşe atacağım hattı, o derece nefret ettim.

Birsen 27 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 03.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön