03 Ağustos 2015

Turkcell Fatura Ücretleri Sorunu!

Turkcell'den 39 lira diye aldığım tarife 55 liraya çıktı, ben bu şekilde konuşmamıştım Turkcell yetkilisiyle şikayette bulunduğumda kusura bakmayın yanlış bilgilendirme yapılmış diye cevap veriyorlar hattı kapamak istediğimde hat kapama ücreti istiyorlar.

Ali 77 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 08.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimizin faturasında hata bulunmamaktadır. Tarife ücreti ve vergiler yansımıştır. Bayi hakkında talebi olursa iletilebileceği aktarıldı. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön