11 Kasım 2014

Turkcell Fatura Tutarsızlığı!

Turkcell firmasına başka operatörden geçiş yaptım. Paketteki dakikalarım bitti yeni paket almak için müşteri hizmetleriyle görüştüm. Bana uygun fiyattan tarifeye ek dakika eklediler. İlk ay gelen fatura tutarını dikkate almamam gerektiğini söylediler. Ardından fatura ödeme yapmak için abone merkezlerine gittim fakat burada 108 lira fatura gördüm. Ödemeyi kabul etmedim.

Müşteri hizmetleriyle tekrar görüştüm 40-50 küsür rakam olduğunu söylediler. Ödeme yapma için yeniden gittim aynı faturayla karşılaştım. Tekrar müşteri temsilcisiyle görüştüm onlarda 40-50 küsür rakam söylediler. Şimdi hattım kapandı. Açtırmak istiyorum fakat yine 108 lira.

Çağatay 1.446 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Kasım 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.11.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön