27 Ocak 2015

Turkcell Fatura Tebliği Gönderilmeden İcraya Verme!

Sözleşme süresi dolmadan iptali için müşteri hizmetlerini aradım gerekli bilgileri verdiler cezasını kabul ettim. Ertesi gün bayiye hattımı kapatmak istediğimi ve sözleşme dolmadığı için bir miktar cezasının olduğunu ve ödemek istediğimi söyledim hayır borcu ve cezası yok dedi ve başka bir şey söylemeden hattımı kapattı ve beni gönderdi, emin olmak için bayiye gidip birkaç kez borç sorgulatması yaptım ama yine borcum çıkmadı.

Bunun ardından da faturadır veya telefonla herhangi bir bildirim almadım ta ki borcumu icraya verdikleri zaman kat kat faiziyle öğrendim ve bunun yanında dosya masraflarını da ödemek zorunda kaldım bu yanlışın düzeltilmesini istiyorum.

Menduh 157 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 30.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yasal takip süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön