05 Temmuz 2014

Turkcell Fatura Tarihim Habersiz Değişti!

Her ayın 25'inde kesilen fatura tarihim habersiz olarak 20'sinde kesilmeye başlandı. Sebebini araştırdım. Sonuç şu:taahhüt tarihim 25 temmuz 2014 te bitiyor. Turkcell ise 20 sinde fatura kesip. Arada bir fatura daha çıkartacak bana. Bende tüketici mahkemesine acilen başvurdum. Düzeltilmemesi durumunda çok ciddi hak ihlali ile mahkemeye kadar giderim.

Mustafa G. 140 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi07 Temmuz 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 07.07.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa G.05 Temmuz 2014

  fatura tarihimin düzeltilerek 25 temmuz olmasını istiyorum.ayrıca 25 temmuzdan sonra taahhütümün yenilenmeyip ek bir fatura çıkartılmasını istemiyorum.

 • Mustafa G.05 Temmuz 2014

  kesinlikle yeni bir fatura istemiyorum 25 temmuzda hattımın kapatılmasını istiyor taahhütüm yenilenmesini istemiyorum.aksi taktirde bu yazışmalrımızı delil olarak sunacağım.

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi05 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön