31 Temmuz 2014

Turkcell Fatura Tarihim Değiştirildi ve İnternet Paketi Yüklenmedi.

Vınn Data hattım her ayın 25'inde yenilenmesi gerekirken şu anda programda 8. ayın 20'si olarak gözüküyor. İnternet hakkım bitti. Temmuz 25'de yeniden yeni internet paketi gelmesi gerekiyordu ancak hala gelmedi. Bu konunun incelenip tarafıma bilgi verilmesini istiyorum. Ayrıca internet işlemlerinden faturamı inceleyemiyorum hata veriyor. Bunlar neden düzeltilmiyor anlamış değilim. Şu anda joker paketimle internete giriyorum yeni fatura dönemi için yeni internet paketi yüklenmedi. Neden fatura oluşturulduğu halde yeni internet paketim hatta hala tanımlanmadı? Bu yasal değil.

İlyas 1.451 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Müşterimizi 05.08.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön