11 Kasım 2014

Turkcell Fatura Tarihi Değişikliği Sonucu Paket 30 Günlük İken 45 Güne Yayıldı!

Normalde fatura kesim tarihim her ayın 10. günüydü. Bundan 15-20 gün önce fatura kesim tarihimi her ayın 25'i olarak değiştirdim. Bulunduğum tarifede normal şartlarda paketim bana 30 gün (1 ay) boyunca kullanabileceğim 500 dk veriyordu. Fakat bu tarihte değişiklik yapınca kullanım sürem 30 gün (1 ay) iken birden 45 güne (1.5 ay) çıkmış oldu. 30 gün (1 ay) boyunca kullanabileceğim 500 dk hakkım varken, 45 gün boyunca kullanabileceğim 500 dk hak verildi. Bu şekilde verilen bir hizmet sizce ne kadar adil? Ben adil olduğunu düşünmüyorum. 15 gün için paketimin internet ve dakika hakları yarı yarıya düşürülmüş olsaydı adil olabilirdi. Bu konunun incelenmesini rica ediyorum.

Muhammet 138 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön