06 Ekim 2015

Turkcell Fatura Sorunları Hakkında!

Turkcell firmasının anneme gelen bu ay ki faturasında normal fatura ücretinin 2 katından fazla bir rakam gelmiştir. Neden bu ücretin yansıtıldığını sorduğumuzda yetkili tarafından 'spor paketine üye olmuşsunuz' geri dönüşü yapıldı. Fakat annem mesaj atmasını dahi bilmiyor ve kullanmıyor. Böyle bir istek tarafına sunulmadı ve onay alınmadı. Böyle bir ücret nasıl yansıtılıyor anlaması gerçekten güç. Bu durumun düzeltilmesi de spor paketini iptal ederiz şeklinde tarafımıza sunuluyor. Telefonla ilgili bilgisi çok fazla olmayan birçok kişini başına bu tarz olaylar geliyordur eminim.

Firmanın bu tarz davranışlarına dikkat edilmesini öneriyorum. Bundan sonraki sürçte firmanın hizmetlerini kullanmayacağım.

Semih 64 Okunma

Cevaplar

  • Semih07 Ekim 2015

    İlgilendiğiniz için teşekkür ederiz fakat bu gibi durumlarda genellikle müşteri zarar görmüş oluyor, firma 'bir dahaki sefere daha dikkatli olacağız' demekle yetiniyor, ödediğimiz 43 TL fazla fatura da bizim yanımıza kalıyor. Belki de Turkcell gibi büyük şirketler için önemli bir meblağ değil ama müşteri için oldukça önemli. Bilgilerinize.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 07.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize servis üyeliği ve faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön