08 Ocak 2015

Turkcell Fatura Son Ödeme Değişiyor!

Turkcell'den geçen yıl anlaşmalı tablet aldık. Son ödeme tarihi her ayın 17'si idi. Sonra 15 oldu. Sonra 10. Şimdi de her ayın 8. günü oldu. Gün kaybı nedeniyle kullanmadığım hizmetin parasını ödedim ödemesine de, bir de son ödeme tarihi geçmiş diye faizini de aldılar. Bir değil iki değil her seferinde. Başka başlık açmak istemiyorum, maxilq tablet alırsanız Turkcell TV taahhüt boyunca hediye dediler 10 sonra sistem değişti deyip hediyeyi geri aldılar. Ayıp yahu ayıp.

Tayfun 1.078 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi09 Ocak 2015

    2959181 nolu şikayette belirtilen irtibat numarasından müşterimize ulaşamadık. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi08 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön