20 Nisan 2016

Turkcell Fatura Paket Aşım Sorunu...

Turkcell'in business platinyum müşterisiyim. Paketim 8 GB internet ancak bana kotam dolmadan değil dolduktan sonra kotanız bitmiştir, aşım şu kadar mesajlar atıp 200 MB aşım yapmışsınız diye 10 TL 200 MB için faturama yansıtmışlardır. Yanıltıcı ve zamanında göndermediler. Mesajlarla bizi yanılttılar. Haksız bir şekilde beni borçlandırdılar. Turkcell'den şikayetçiyim. Faturama yansıttıkları bizi saf yerine koydukları bu durumdan oldukça rahatsızım. Gereğini lütfen yapın.

Hakan 110 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 22.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hakan22 Nisan 2016

    Firma mağduriyetimi gidermemiştir. Yanıltıcı bilgilerle 200 MB limitinizi aşmışsınız diyerek 10 TL ücret faturama yansıtmışlardır. Bu rezalet hizmet anlayışından şikayetçiyim.

  • Turkcell Temsilcisi20 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön