10 Eylül 2014

Turkcell Fatura Ödenmesine Rağmen Hatların Kapatılması Ve Hemen Açılmaması!

Turkcell'in 13 yıllık kurumsal müşterisiyim, hatlarımızın borcunu Akbank gibi firmadan online olarak ödememize rağmen hatlarımızın kapalı olan durumu açılmıyor sistemlerindeki sıkıntı yüzünden. Uzay çağında hizmet veriyoruz diye reklam veren firma benim ödememi göremiyor nasıl bir şeyse ve benden 3.dünya ülkesindeki gibi dekont istiyor. Mail at vb. şeylerle beni yoruyor. Bugün tarihi itibariyle Turkcell'den başka firmaya geçeceğim, 1 saniyede halledilecek işi 5 saatte halledemiyorlar.

Fatih 1.317 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2014

    Müşterimiz ile 16.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Fatih10 Eylül 2014

    evet çok ilgileniyorsunuz konuyla ilgili otomatik mesaj ve otomatik mail atmak ilgilenmekse kaliteniz ortada kaç saatten beri turkcel gibi kurumsal olduğunuzu belirttiğiniz firmanız benim hatlarımı açamadı ve gereksiz gereksiz telefon görüşmeleri yapmak zorunda bırakılıyorum sizin gibi firmayla çalışmayı bırakın ismini bile anmaktan sıkıntı basıyor bu kadar basit bir işlemi kaç saatten beri yapamayan firma başka firmaya geçmek için başvurumu yaptım,

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön