06 Ocak 2015

Turkcell Fatura Ödemesi Sorunu!

Söz konusu olan telefon numarası için Ferah Evler Mah. de bulunan Ferah iİetişim 00000.a6426 kodlu firmaya fatura ödemesi yapmak istedik. Ancak ödeme yapılmasına rağmen telefon hattı konuşmaya kapanmıştır. Söz konusu firma aracılık hizmeti verdiğini suçun kendisinde olmadığını söylemiştir. Neticede fatura ödenememiştir. Dolayısıyla ortada bir mağduriyet oluşmuştur. Turkcell merkezin konuyu araştırmasını rica ederiz.

Yusuf B. 1.373 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 07.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura ödemesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi06 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön