14 Mayıs 2013

Turkcell Fatura Ödemesi!

Bir fatura tutarı ödenmediği zaman faiz işletiliyor,hatta hat kapatılıyor ama Turkcell,08.05 tarihinden beri benim 135 TL el koymuş durumda.Faturam için iki defa çekim yapıldı kredi kartımdan ödeme yaptım ama otomatik ödeme talimatımdan da çekim yapıldı.

Sonuç olarak şu anda hem kredi kartımdan hem de banka hesabımdan ödeme alındı.Bu hatanın farkındalar ama sorun çözülemiyor.Sistemde iki kere ödemem görünmesine rağmen hala geri ödemem sağlanmıyor.Turkcell gibi bir şirketin böyle bir sorunda bu kadar pasif kalacağını hiç düşünmezdim.Sözleşmem olmasaydı çoktan hattımı kapattırmıştım.Sanki bakkaldan aldığım bir hat koca Turkcell muhasebesinin hatası umarım en kısa sürede son bulur.

Görsel 47 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Müşterimizin müşteri hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 14.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize fatura ödemeleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön