06 Mart 2013

Turkcell Fatura Ödemesi!

9 ocak 2013 tarihinde internet kanalıyla Avea faturamı kredi kartı ile ödemek için giriş yaptım. İstenen verileri girerek ödeme yapma işlemini yaptığımı zannettim. Ancak ödeme gerçekleşmediği gibi kart ekstremde aynı tarihte kredi kartımda kullanılabilir limit olan 180 tl'nin Türkcell Mağaza adresinden çekildiği gözükmekte .Yapı Kredi bankasına yaptığım müracatta şifre gizliliği kart hamili sorumluğunda olduğundan banka tarafından yapılacak işlem bulunmadığı belirtilmiştir.

İbrahim 156 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim08 Mart 2013

    aslında türkcelle de ilgili değil avea kredi kartı ile borç ödeme sitesine girdim,kart eksremde WWW.MAGAZA.TURKCELL İSTANBUL adresli bir site tarafından kredi kartımın kullanım limiti olan 180 tl nin tamamının çekildiğini gördüm.Bankama itiraz ettim Alış verişimin sisteme üye işyerinden gerçekleştirildiği ve iş yeri ile benim aramda geçen bir alış veriş olması sebebiyle bankaca yapılabilecek bir işlem bulunmadığı belirtilmiştir.Şu an o siteye girmeye çalışıyorum ama görüntülenemiyor.Turkcel ismini kullanan bu tür sitelere en azından fırsat verilmemesini hatırlatmak istedim.

  • İbrahim08 Mart 2013

    Bankama yaptığım müracattan sonuç alamadığım için size yazdım.Banka bizimle ilgisi yok dedi

  • Turkcell Temsilcisi07 Mart 2013

    Kredi kartı İşlemleriniz ile ilgili olarak bankanız ile irtibata geçebilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön