26 Mart 2013

Turkcell Fatura Ödemede Taksitlendirme Yapmıyor!

Vınn internet paketim faturalarını ödeyemediğimden dolayı kullanıma kapatıldı ve 680 lira fatura geldi. Gelen faturada ödeme taksitlendirme için 532 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz yazıyor. Hattın sahibi ben değilim hat sahibi yakınım müşteri hizmetlerini aradığında ödeme taksitlendirme yapamadıklarını söylemişler ve sebebini belirtmemişler.Ben aradığımda sebebini bana da bildirmediler. 18 aylık abonenizim taksitlendirme yapılabilmesi için 90 günü doldurmak yeterlidir yazıyor sayfanızda. Şu an 680 lirayı ödeyebilecek durumda değilim maalesef. Bu borcumun acilen taksitlendirilmesini talep ediyorum.

Burak 104 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizi 28.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön