13 Haziran 2013

Turkcell Fatura- Numara kapattırma!

Kullandığım numara faturalı hattı. Hattı belirli bir süre kullanmayınca mahkemeden icra tutanağı geldi. İcra tutanağında belirtilen ücreti Tim 'de ödedim ve hattın kapanmasını defalarca söyledim bana tamam dedikleri halde 2 ay sonra bana tekrar fatura geldi.Onu da ödedim. Bana dediler ki 45 gün sonra tekrar gel. Ben 45 gün sonra tekrar 1 aylık fatura daha mı ödeyeceğim?

Bu nasıl hizmettir? Yapılmakta olan eksik hizmetten şikayetçiyim.

Ramazan S. 38 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi13 Haziran 2013

    Müşterimizi 13.06.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi13 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön