Turkcell Fatura Kontrol Uyarı Sistemi Devreye Girmedi.

Vural B. |

Her ay 65-70 TL arasında gelen faturam bu ay 164 TL geldi. 75 TL fatura uyarı sistemine kayıtlı ; önce değiştirmişsiniz dediler sonra aa doğru değişmemiş 75 TL dediler.Bana faturanız şu oldu diye mesaj atılmadı. Bana 70 TL oldu diye faturanız bilgilendirme mesajı geldi, her zaman, fatura öncesinden gelen mesajlardan bu. Fatura uyarı kontrol ne işi yarıyor peki? Hiçbir işe!

Önce bana, "bunu kampanya dahilinde düşelim" dedi, Y. hanım, o anda anladım ki, aslında "uyarı mesajı falan gelmedi!" Kaç yıllık Turkcell'liyim böyle bir şey görmedim, bir de profesyoneller kulübüymüş! Gördüğüm herkese bu durumu anlatacağım ve ilk fırsatta değiştireceğim hattımı.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Paket-Tarife Aşımı Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  10:38

  Müşterimiz ile 30.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize fatura tutarı hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vural B.
  26 Mayıs
  22:24

  Ne oldu, araştırmanız kaç gün sürecek Türkcell, faturayı bana ödettikten sonra mı döneceksiniz? Yazıklar olsun kaç yıldır türkceldeyim, utanıyoruım!

 • 23 Mayıs
  11:14

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.