23 Mayıs 2014

Turkcell Fatura Kontrol Uyarı Sistemi Devreye Girmedi.

Her ay 65-70 TL arasında gelen faturam bu ay 164 TL geldi. 75 TL fatura uyarı sistemine kayıtlı ; önce değiştirmişsiniz dediler sonra aa doğru değişmemiş 75 TL dediler.Bana faturanız şu oldu diye mesaj atılmadı. Bana 70 TL oldu diye faturanız bilgilendirme mesajı geldi, her zaman, fatura öncesinden gelen mesajlardan bu. Fatura uyarı kontrol ne işi yarıyor peki? Hiçbir işe!

Önce bana, "bunu kampanya dahilinde düşelim" dedi, Y. hanım, o anda anladım ki, aslında "uyarı mesajı falan gelmedi!" Kaç yıllık Turkcell'liyim böyle bir şey görmedim, bir de profesyoneller kulübüymüş! Gördüğüm herkese bu durumu anlatacağım ve ilk fırsatta değiştireceğim hattımı.

Vural 319 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 30.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vural 26 Mayıs 2014

    Ne oldu, araştırmanız kaç gün sürecek Türkcell, faturayı bana ödettikten sonra mı döneceksiniz? Yazıklar olsun kaç yıldır türkceldeyim, utanıyoruım!

  • Turkcell Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön