27 Mart 2013

Turkcell Fatura Kesmeye Devam Ediyor!

Ben Turkcell faturalı abonesiydim her ay 20 lira gelmesi gereken faturalar fazla geldiği için 4 ay sonra anlaşmamı fes ettim.ve ceza olarak ta 54 küsür lira cezalı fatura geldi ödedim.ve kontörlü yaptım hattımı 20 lt yükledim ayın 18 inde başvurdum 20 sinde fatura kesiliyordu hiç yararlanamadan kontörlüye geçmiş oldum ve bana fatura kesildi hemde 54 liradan sonra 40 lira ve gelen mesajda bir daha ki ayda gelecek diyor yaklaşık 20 gündür ben Vodafone a geçtim Turkcell bana hala fatura kesiyor şikayetçiyim ödemek istemiyorum.

Abdullah 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizi 30.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön