16 Haziran 2016

Turkcell Fatura İtirazını Kabul Etmiyor.

Kampanyadan alınan telefonlara faiz uygulayıp insanları bilgilendirmeden ek ödeme çıkartıyorlar cihazın parasını peşin ödediğim halde cayma bedeli kampanya iptal bedeli altında eski cihazında taksitlerini alıyorlar. Başlamamış paketinde cayma bedelini alıyorlar kısacası sözleşmede olmayan ödemelerinde fatura ediyorlar sözleşme mi iptal etmedim cihazın peşin ödediğim halde 275 TL fatura kesecekmiş fatura itirazda kabul etmiyorlar.

Fatmanur 76 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Haziran 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 16.06.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön