11 Temmuz 2013

Turkcell Fatura Hatta Geçmem Halinde Hat Devri Yapılıyor!

10 Temmuz 2013 Turkcell iletişim merkezine gidip ücretsiz hat devir kampanyasından yararlanmak istedim. 1 Ekime kadar ücretsiz devir kampanyası olduğunu sizin siteniz aracılığı ile öğrenmiştim. Hattımı kendi adıma almak için oradaki yetkili kişi faturalı hatta geçmek kaydı ile hattı kendi adınıza alabilirsiniz dedi. Böyle birşey olabilir mi? Hazır kartta kalmak istediğimi söyledim, kabul etmediler. Ne anladık bu işten. Ben hazır karta dönene kadar benden 2 fatura 21+21 TL ve cayma bedeli olan 8 lira tahsil edecekler. Bunun neresi ücretsiz? Gereğiniz yapılmasını ve fatura kesintilerinin tarafıma iadesini istiyorum.

Melek 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Müşterimizi 12.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön