Turkcell Fatura Hatası!

Gamze A. |

Geçen ay annemin hattının üzerinden almış olduğum cihaz, işlem yapan Turkcell yetkilisi tarafından 2 kere sisteme girilmiş. Daha sonra cihazın iptalini gerçekleştirip vergisini iptal etmediği için sistemde tek cihaz iki verginin dahil olduğu bir fatura geldi. Bunu işlemi yapan yere gidip sorduğumda öyle bir şey olmadığını söyledi. Başka bir Turkcell şubesi de bizzat yapılan işlemleri göstermiş ve durumun bundan ibaret olduğunu anlatmıştır.

Kalitesi sıfır durumdadır.

Etiketler :

Personel Davranışı Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  09:57

  Müşterimizi 27.04.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gamze A.
  25 Nisan
  10:21

  Herkes birbirine yönlendiriyor. Müşteri hizmetleri aldığım yere yönlendirdi aldığım yer hiç ilgilenmiyor hiçbir şekild çözüm yok maalesef

 • 25 Nisan
  10:11

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.