Turkcell Fatura Hakkında!

Meryem B. |

Turkcell ile yaklaşık 5 aydır kontratlı ben yaptım paketi ile konuşmaktaydım. Anlaşma yaparken paketimin %80 i dolduğunda ve %100 ü dolduğunda bilgi mesai göndereceklerdi. 25 Ağustosta faturam kesildi ve 29,90 TL ye anlaştığım fatura 95,10 TL geldi. çağrı merkezini aradığımda ve bilgi mesajı gelmedi dediğimde size göndermişiz sisteminiz de kayıtlarda görünüyor denildi. Hakkım olan bu bilgilerin tekrar bana mesaj veya mail atılmasını istediğimde ise bilgilerin tarafımıza geçilmesinin yasak olduğunu gönderemeyeceklerini söylediler ama istersem bir üst pakete geçerek gelen 95,10 TLlik faturamda 32 TLlik indirim yapabilirlermiş. Kurumu burada başlayıp tüm ilgili yerlere şikayetime devam edeceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  17:47

  Müşterimiz ile 02.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize kullanım detayları hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 30 Ağustos
  10:38

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.