21 Ekim 2016

Turkcell Fatura Gönderemiyor Oluşturacakmış!

Bana bir fatura lazım oldu. Banka işlemlerim için. Bana SMS ile fatura geliyordu fakat onu kabul etmiyormuş bankalar. Tamam dedim, müşteri temsilcisini aradım ''bir faturamı gönderebilir misiniz acilen'' dedim, ''48 saat ile 24 saat arasında göndeririz'' dedi. ''Bana acil lazım lütfen hemen gönderin'' dedim, ''faturanız yok ki daha oluşturacağız'' dediler.

Bu mümkün olabilir mi? Yani posta ile ya da e posta ile gelen faturalarımı kurumlar kabul edip de SMS'i kabul etmiyorlarsa, bu SMS bir fatura değil resmen bilgilendirmedir. Bir link koyarsınız SMS'in içine, faturanız buyurun burada dersiniz. Bu nasıl bir saçmalıktır anlayabilmiş değilim. Koskoca Turkcell yani!

Mete 115 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 24.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin fatura gönderim talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön