Turkcell Fatura Bu Ay da Yüksek Geldi!

Burak K. |

Bugün güncel faturama baktım ve 280 TL olduğunu gördüm. Yani pek şaşırmadım aslında her ay 250 TL'den az fatura ödemiyorum. Her neyse müşteri hizmetleri aradım ve neyi aştığımı faturamın 230 TL gelmesi gerekirken her ay olduğu gibi, bu ay da neden 280 TL geldiğini sordum. Aldığım cevap; telefondan kaynaklı multi media mesajı atmışım. Yani normal mesajı multi media mesajı olarak algılamış ve faturama ücret yansıtmış.

Müşteri memnuniyeti adına hiç bir şey resmen bunu fırsata çevirmişler. Turkcell'e hiç yakışmadı. Yıllardır abonesiyim ama bu olaylar yüzünden en kısa zamanda ayrılacağım ve çevremi de ayıracağım. Müşteri memnuniyeti sıfır. Cebimizden paramızı ancak böyle alabilirler zaten.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  14:06

  Müşterimizi 22.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 22 Temmuz
  08:26

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.