Turkcell Fatura Bilgisi Vermek Zorunda Değilmiş!

Özge A. |

Turkcell faturalı hat kullanmaktaydım fatura tutarlarının yüksek olması sebebi ile müşteri hizmetlerini arayarak faturamı taksitlendirerek hattı kapatmak istediğimi belirttim bayiden yapabileceğim iletildi. Mart ayında 1. nisanda 2. faturamı ödememe rağmen mayıs ayında taksitinizi ödemediniz olarak sms geldi.

Müşteri hizmetlerini aradım taksitlendirme yaptıktan sonra tekrar bir fatura kesilmiş bilgisi sms olarak kesinlikle gelmemiş ve ben bunu yanlış gelen bir sms sonucu öğrendim.Taksitlendirme yaptığım çağrının dinlenmesi için talepte bulundum fakat kapama açıklaması müşteri temsilcisi bir fatura daha kesileceği bilgisini vermek zorunda değilmiş.Bu nasıl bir hizmettir şimdi tek adres tüketici mahkemesi!

Etiketler :

Abonelik İptal Bilgilendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mayıs
  10:33

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 15.05.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.