16 Kasım 2015

Turkcell Fatura Bilgilendirmeleri!!

Hattı satın alırken, yalnızca e-fatura istediğim halde, hesabım apk üzerinde dahi sadece e-mail fatura bilgilendirmesi göründüğü halde, iki gün önce ödemiş olduğum fatura için günlerdir SMS üstüne SMS, mail üstüne mail yağdırıyorlar. Ödenmiş faturaya ödenmemiş muamelesi yapılır mı? Bu nasıl bir hakarettir müşteriye? Günde 2-3 mesajla bizi taciz etme hakkını size kim veriyor? Daha şimdiden Turkcell'e geri döndüğüme bin pişman ettiniz! Kafanıza göre devamlı SMS gönderecekseniz, ne demeye "sadece e-fatura ister misiniz" diye soruyorsunuz en başında?

Kamil 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Kasım 2015

    Müşterimizi 17.11.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön