12 Şubat 2016

Turkcell Fatura Bilgilendirme Virüsüne Karşı Müşterilerini Neden Uyarmıyor?

Bilindiği gibi son zamanlarda "Turkcell Fatura Bilgilendirme" adı altında gelen sahte mail virüsleri ile insanların canı yanmaya devam ediyor. Firma adını bu şekilde kullananlara karşı Turkcell ise müşterilerini nedense uyarmıyor. En azından hatlara bu maile karşı bir uyarı mesajı gönderilebilir. Sadece Turkcell hattı olanların canı yanıyor. Müşterilerinizi neden korumuyorsunuz. Ben bilgisayar işleri ile uğraşmaktayım, bilgileri silinen muhasebe hesapları kilitlenen kullanılamaz hale gelen onlarca müşterim oldu. Artık sizde elinizi taşın altına koyup müşterilerinizi uyarınız. Gerekiyorsa bir reklam filmi ile uyarı yapınız. Turkcell gibi kurumsal bir firmaya bu yakışır. Şikayetim sesinizin çıkmamasından. Müşterileriniz mağdur oluyor lütfen uyarılarınızı çoğaltınız.

Gökhan 59 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 17.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin önerisi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön